مشاوره رایگان : 7085 139 -0917
خرید بره موم
خرید بره موم عسل ، خرید بره موم طبیعی ، بره موم اصل را کاملا تمیز و سالم از سایت عسل کوهی بخواهید ،خرید بره موم در تهران و شیراز

بره موم

خرید بره موم اصل و طبیعی از فروشگاه عسل کوهی ، ارائه محصولات اصل و ارگانیک زنبور عسل بدون واسطه در ایران . برای خرید بره موم در شیراز و تهران ،خرید فوری بره موم عسل باما تماس بگیرید.

بره موم عسل

اثر بره موم بر روی کاهش قندخون در دیابت ثابت شده است ، و همچنین مشاهده گردیده که خواص بره موم طبیعی بر کاهش قندخون حتی از دارچین نیز بالاتر است . بره موم ماده ای انرژی زا میباشد . فراورده های طبیعی که توسط زنبور عسل تولید میشوند ، همگی انرژی زا  و حیات بخش هستند .
بره موم به عنوان یکی از مهمترین فراورده های زنبورعسل می تواند ازشما یک منبع انرژی بسازد . هرچند عسل طبیعی ارگانیک ، گرده گل ، و ژل رویال نیز از فراورده های خاص زنبورهای عسل هستند که می توانند به شما انرژی ببخشند ، اما بره موم اصل ویژگی های منحصر بفردی در درون خود دارد.

خرید بره موم

مصرف بره موم

بره موم خواص فوق العاده زیادی دارد و به همین علت در درمان بسیاری از بیماری ها نقش ایفا می کند. یکی از نکاتی که در دوره مصرف بره موم باید مورد توجه قرار گیرد، نظم در مصرف بره موم است. سعی کنید در مصرف بره موم طبق دستور و منظم عمل کنید تا تاثیرات این ماده شگفت انگیز را در درمان بیماری خود حس کنید. اگر در روند درمان با بره موم وقفه ایجاد شود و یا برخی روزها مصرف آن به فراموشی سپرده شود، نقش بره موم در درمان بیماری کمرنگ و حتی بی اثر خواهد شد.

خرید بره موم اصل

زنبورهای عسل بره موم را در اواسط پاییز که هوا رو به سردی میرود جمع آوری میکنند ، البته روشهای نوینی هم آمده که بواسطه تله گذاری و فریب زنبورها ، زنبورهای عسل اقدام به جمع آوری و تولید بره موم در کندو می کنند در تمامی فصول ، منتهی تکرار زیاد اینکار زنبورهارا ضعیف میکند ، بنابراین بره موم اصل نیز محدود است .
برای خرید بره موم عسل ، کاملا طبیعی و پاک با شماره های ما تماس بگیرید در صورت موجود بودن آن را برایتان ارسال میکنیم.

خرید بره موم در تهران

 

مطالب مشابه عسل طبیعی

خرید عسل از زنبوردار بهترین راه آسوده مصرف کردن و شناخت عسل طبیعی است ، البته با خرید عسل از زنبورداران مطمئن وبا وجدان کاری

ادامه مطلب

دیاستاز در عسل چیست و چرا نباید عسل های حرارت دیده و بازاری را مصرف کرد ؟ آیا از خطرات عسل های حرارت دیده آگاهید ؟

ادامه مطلب

پروپلیس یا بره موم عسل متشکل از رزین و موم دو ترکیب عمده ی بره موم میباشند . بره موم عسل مهمترین تولیدات زنبور است.

ادامه مطلب

پنج خواص عسل وحشی ، مهمترین خواص عسل وحشی کوهستان ، آشنایی با 5 خاصیت عسل وحشی ، خاصیت عسل وحشی

ادامه مطلب

عسل طبیعی نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است

عسل طبیعی نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی *  

پست الکترونیک : *  

نظرات :