مشاوره رایگان : 7085 139 -0917

ژل رویال چیست ؟ در این مطلب تعریفی مختصر از ژل رویال یا غذای ملکه خواهم گفت ، اینکه ژل رویال اصل چطور تولید میشه ، خواص ژل رویال عسل چیست و... ابتدا تعریف کتابی از ژل رویال : تا اواخر قرن نوزدهم میلادی ،ژل رویال به عنوان تولید زنبور عسل شناخته نشده بود. ژل رویال به وسیله غدد زیر حلقی ( هیپوفارنژیال) زنبوران کارگر جوان تولید می شود . زنبور عسل ژل رویال را درون شاخون نگهداری می کنند .عکس شاخون را در زیر مشاهده می کنید .

تصویر شاخون  

شاخون يا سلول ملكه كه توي فصل بهار زنبوراي ايراني خيلي تمايل به ساخت اون دارن و نتيجش ميشه يه كلني جديد و داخل اون قبل از تولد ملكه غذاي شاهانه اي وجود داره كه بسيار مقوي و مفيد هست. همین غذای مقوی ژل رویال است. البته شرایط تولید و برداشت ژل رویال خالص بسیار مهمه و اینکه در بازار ایران انواع ژل رویال های چینی و تایلندی و نیوزلندی یا قرص ژل وجود داره که بهتره چیزی نگم و حتی به صورت تقلبی بدون دخالت زنبور هم ژل رویال تولید می کنند متاسفانه.

و اما خواص ژل رویال یا غذای ملکه چیست ؟ البته شاه انگبین هم بهش میگن . اندکی از خواص این اکسیر حیات را در این مطلب می نویسم .

خواص ژل رویال

ژل رویال موثر در سلامت قلب و مانعی برای سرطان،ژل رویال سبب افزایش هموگلبین و طبیعی شدن سطح قند خون میگردد. ژل رویال برای درمان قلب استفاده می شود و کمک به عادی شدن فشارخون و بازیابی فرآیند متابولیک بدن در بافت ها می شود و کم خونی های شدید را برطرف می سازد. ژل رویال یکی از بهترین روش های پیشگیرانه سرطان است زیرا ژل رویال از اسیدی تشکیل شده است که منجر به از بین بردن سلول های منجر به سرطان می شود.

برای خرید ژل رویال اصل با ما تماس بگیرید 09171397085

ثبت سفارش

نام و نام خانوادگی :

تلفن همراه :

توضیحات :