مشاوره رایگان : 7085 139 -0917
کشف کارگاه عسل تقلبی  در اهر آذربایجان
کشف کارگاه دست ساز عسل تقلبی در اهر آذربایجان شرقی ، عسل تقلبی اهر ، عسل تقلبی در روستاهای سرسبز اهر

متاسف و متاثرم از اینکه باز در مورد عسل تقلبی و پیدا شدن کارگاه ساخت عسل تقلبی بدون دخالت زنبور برایتان خبر میگذارم ، اینبار کشف کارگاه ساخت عسل دست ساز در اهر ، عسل تقلبی در اهر آذربایجان شرقی .
اینهمه ما در مورد عسل تقلبی مطلب نوشتیم و گفتیم ، که هر روز بر شیوه های نوین ساختن عسل دست ساز تقلبی اضافه میشود ، عسل های دست سازی میسازند که اصلا قابل تشخیص نیست ، باز یه عده میگن فلان موقع از ماسوله یا اردبیل و سرعین و ... لب جاده عسل خریدیم عجب چیزی بود .
مثلا یه عده دیگری فکر میکنند اگر از یک روستا یا شهر سرسبزی لب جاده از یک آدم با ظاهری ساده و مظلوم و لهجه کاملا ساده ای عسل بخرند ، دیگه اون عسل اصل و خالصه ! متاسفانه همه خودشون را آدم شناس تلقی میکنند و فکر میکنند افرادی که با لهجه ساده و با ننه من غریبم بازی در لب جاده یا خیابانی در حال فروش عسل هستند محصول اصل دارند . 

آگاه باشید ملت ایران ، ب خودتون بیایید آهای اون افرادی که فکر میکنید عسل شناسید و با تست کردن عسل به خالص بودن یا طبیعی بودن عسل پی مبرید و با یک نگاه عسل طبیعی را میشناسید . عسل طبیعی اصل را فقط از یک زنبوردار مطمئن خریداری کنید .

 

کشف کارگاه عسل تقلبی

کشف عسل دست ساز تقلبی

به گزارش اهرامروز ، سرهنگ”یونس منفرد “در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی اهر با اشرافیت و اقدامات پلیسی  یک باب کارگاه تهیه و تولید عسل تقلبی را شناسایی و کشف کردند.

وی در ادامه افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از محل تعداد ۷۴۴ عدد شیشه پرعسل تقلبی ، تعداد ۲۶ هزار و ۸۶۰  عدد شیشه خالی برای پرکردن عسل تقلبی، ۸ گونی شکر، نیم گونی اسید سیتریک، ۲۲ گالن گلوکز مایع، ۲ بشکه مایع عسل فاسد شده، ۲۱۸ عدد قالب کندویی عسل تقلبی کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر بیان داشت: در این راستا ۴ نفر دستگیر و ۲ دستگاه خودرو توقیف و متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

عسل دست ساز تقلبی در اهر آذربایجان شرقی

اینها فقط یک مورد هستند ، و بلافاصله هم آزاد میشوند و مجددا به همین کار میپردازند ، روز از نو روزی از نو ...
تنها کار اینه که شما وقتی از یک زنبوردار مطمئن عسل طبیعی بخرید ، و از افراد ناآشنا و ناشناس نخرید ، اینها عسلهاشون روی دستشون می مونه و سراغ کار دیگری خواهند رفت.

جهت خرید عسل طبیعی اصل با شماره 09171397085 تماس بگیرید. ارسال روزانه به سراسز ایران  

مطالب مشابه عسل طبیعی

عسل سرپولک یا موم سرپولک چیست ؟ خواص عسل سرپولک یا سرچنگالی که در بین زنبوردارن معروف است، عسلی بسیار خوشمزه و خاص است

ادامه مطلب

هرچند مصرف عسل با موم توصیه نمی شود اما عده ای عسل طبیعی با موم دوست دارند ، خرید عسل طبیعی با موم سالم و پاک

ادامه مطلب

بیشتر مردم با نام عربی آن میشناسنش سدر ( السدر ،شجر السدر ) ، در فارسی اسم آن درخت کنار است . یکی از معدود درختانی که هم برگ ...

ادامه مطلب

می‌خواهید پوستی شفاف داشته باشید؟ نوشیدن آبلیمو و عسل یکی از بهترین راه‌های طبیعی موجود برای داشتن پوستی شفاف است

ادامه مطلب

عسل طبیعی نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است

عسل طبیعی نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی *  

پست الکترونیک : *  

نظرات :