مشاوره رایگان : 7085 139 -0917
عسل تقلبی با موم
عسل تقلبی چیست ؟ عسل تقلبی با موم را چگونه تشخیص دهیم ؟ فرق عسل تقلبی و اصلی و عسل وحشی تقلبی

عسل تقلبی

چگونه عسل اصل را از تقلبی تشخیص دهیم ؟

در این مطلب راههای شناخت عسل طبیعی از تقلبی را که بسیار ساده است در وهله اول برای شما می نویسیم . امیدواریم با مطالع این مطلب در خرید عسل طبیعی دقت کنید و هرگز فریب متقلبان فروش عسل را نخورید.
برای اینکه فریب کلاهبرداران فروش عسل تقلبی را نخورید ابتدا باید بدانید از چه کسی خرید می کنید ؟ دلیل نمی شود هر کسی که فیلم و عکس عسل وحشی داشت ، به آنها اعتماد کنید .از کجا مطمئنید که هر شخصی برای شما فیلم عسل وحشی آورد ، آن فیلم متعلق به خودش است ؟
در عکس زیر صفحه اینستاگرام یکی از دلالان و دروغگویان حرفه ای را مشاهده می کیند . که با فریب مردم توانسته جیب بسیاری را خالی کند
عسل تقلبی 

متاسفانه عده ای سودجو که تعداد آنها کم هم نمی باشد در اینستاگرام و تلگرام با عناوین عسل وحشی مریوان و عسل وحشی کردستان اقدام به فریب افرادی می کنند که در به در به دنیال خرید عسل وحشی برای مصارف دارویی هستند . مردمی که در شرایط بسیار بدی قرار گرفته اند و عزیزانی از خانواده شان در بستر بیماری است و نیاز مبرم دارند به تهیه عسل وحشی .
اما متاسفانه عده ای از خدا بی خبر و بی وجدان کاری ، با درج تصاویر و فیلم های عسل وحشی کشور امارات در صفحه اینستاگرام خودشان ، فیلم های دیگران را با عنوان برداشت عسل وحشی در مریوان و کردستان تیتر می زنند و به راحتی افراد را فریب می دهند.
و اما هیچ یک از تصاویر زیر مربوط به ایران نیست ، اما یک کلاهبردار فروش عسل در تهران ، با درج تصاویر مربوط به کشورهای عربی ، عوام فریبی می کند ..
عسل تقلبی را بشناسیم

پس حال دانستید که برای تشخیص عسل تقلبی نباید در ابتدا از هر کسی خرید کرد . دوم اینکه باید قبل از هر خرید کاملا تحقیق کرد ، اگر من می گویم فلان شخص در اینستاگرام و تلگرام با ایجاد کانال فروش عسل وحشی مریوان ، اما عسل تقلبی می فروشد با دلیل و مدارک کافی می گویم . سوم سعی کنید در وهله اول از شخص زنبوردار عسل تهیه کنید و اگر شخصی ادعای داشتن و فروش عسل وحشی داشت حتما حتمن از او مستندات کافی و دقیق برداشت عسل بخواهید . 
کار سختی نیست عسل تقلبی نخریدن ، فقط به هر کسی زود اعتماد نکنید ، در دنیای امروز با یک جستجوی ساده در اینترنت به حقایق زیادی دست خواهید یافت . عده ای از خدا نمی ترسند و همیشه در حال فریب مردم و فروش عسل تقلبی با موم به جای عسل وحشی می کنند.

مشاوره رایگان خرید عسل طبیعی 09171397085 

مطالب مشابه عسل طبیعی

خرید عسل وحشی ، عزیزانی که قصد خرید عسل وحشی در تهران دارند با ما تماس بگیرند و بهترین عسل ایران را بدون واسطه از ما بخواهند

ادامه مطلب

عسل تقلبی چیست و چگونه عسل تقلبی را تشخیص دهیم ؟ مضرات عسل تقلبی ، فروش عسل تقلبی در ایران ، عسل تقلبی را چگونه بشناسیم

ادامه مطلب

عسل طبیعی فصل بهار بدلیل وجود انواع گل و گیاهان دارویی در منطقه خواص بیشماری دارد. منتظر برداشت عسل بهاری باشید

ادامه مطلب

پنج خواص عسل وحشی ، مهمترین خواص عسل وحشی کوهستان ، آشنایی با 5 خاصیت عسل وحشی ، خاصیت عسل وحشی

ادامه مطلب

عسل طبیعی نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است

عسل طبیعی نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی *  

پست الکترونیک : *  

نظرات :