مشاوره رایگان : 7085 139 -0917

 عسل وحشی ،خواص عسل وحشی ؟ عسل وحشی چیست؟ آیا عسل کوهی وحشی در ایران وجود دارد ؟ امروزه با گسترش فضای مجازی انواع شیوه های کلاهبرداری و فریب مردم نیز به همان صورت رواج پیدا کرده است. وبسایت ها و کانال های زیادی را میشناسم که ادعای فروش عسل وحشی دارند،(البته عسل وحشی تقلبی را دارند و می فروشند) درصورتیکه عاجز هستند از تعریف عسل کوهی وحشی، یعنی اصلا نمی دونن عسل وحشی چیه و کجا هست ،حتی یک بار هم زنبور عسل وحشی را از نزدیک ندیده اند ، اما خود را بدون واسطه معرفی می کنند ، این دلالان حتی تعریف عسل وحشی را هم از وبلاگ عسل کوهی ما کپی برداری کرده اند ، هر گردی گردو نیست دوستان . هر کسی که ادعای فروش عسل وحشی داشت با دوتا عکس فریب نخورید ، مستنداتی دارم که عده ای سودجو حتی عکس ها و فیلم های برداشت عسل وحشی ما را کپی کرده اند ، خب اونوقت شما از این افراد توقع صداقت در فروش و خرید عسل وحشی اصل دارید ؟؟!

زنبورهای عسل وحشی جنوب که به صورت پراکنده در مناطق جنوبی ایران یافت می شوند ،نام علمی این نوع زنبور آپیس فلورا می باشد، که از نظر شکلی هم با زنبور عسل پرورشی متفاوت است. عسل کوهی وحشی جنوب ایران یکی از بهترین عسل های طبیعی دنیا است که طرفداران خاص خودش را در کشورهای عربی دارد . افرادی که ادعای داشتن عسل وحشی کردستان دارند ، آنها صرفا عسل زنبورهای پرورشی کندو را دارند ، زیرا زنبور عسل ریز وحشی امکان زیستن در آب و هوای کردستان را ندارد.

برای خرید عسل کوهی وحشی که به صورت محدود هر ساله از کوهستان های زاگرس جنوبی استان فارس برداشت می کنیم با شماره 09171397085   یا 09361779690  تماس بگیرید .

 

برای خرید عسل وحشی کوهستان ، بهترین عسل دارویی ایران با  09171397085  تماس بگیرید.

ثبت سفارش

نام و نام خانوادگی :

تلفن همراه :

توضیحات :