مشاوره رایگان : 7085 139 -0917
خرید عسل طبیعی با موم
هرچند مصرف عسل با موم توصیه نمی شود اما عده ای عسل طبیعی با موم دوست دارند ، خرید عسل طبیعی با موم سالم و پاک

خرید عسل طبیعی با موم

مصرف هر موم عسل توصیه نمیشود ، هر عسل با موم را مصرف نکنید البته اگه سلامتی تون براتون مهمه . خرید عسل طبیعی با موم همیشه توصیه نمیشه ، زیرا تمام موم های عسل سالم و پاک نیستند . اینها را هر زنبوردار یا فروشنده ای به شما نمیگه ، ولی من میگم و بارها هم تاکید و تکرار میکنم .
عده ای مصرف عسل با موم دوست دارند ، خب این افراد بر طبق ذائقه خودشون تصمیم میگیرند ، حالا هر چقدر از مضرات مصرف موم های ناسالم بگیم این عده توجه نمیکنند . هرجایی عسل با موم ببینند اقدام به خرید عسل طبیعی با موم میکنند و پیش خودشان هم احتمالا این فکر را میکنند عجب عسل خوشمزه و طبیعی است!

خرید عسل طبیعی با موم

به دلیل شیوع انواع بیماری ها و آفت های زنبورعسل ، استفاده از داروهای شیمیایی برای مبارزه با این آفت ها رواج پیدا کرده ، و متاسفانه عده ای از زنبورداران بدون ملاحظه حقوق مصرف کننده ، به استفاده از این سموم شیمیایی برای مبارزه با آفات زنبورستان حتی در فصل های شهد اقدام میکنند. این داروها در بافت موم رسوب میکند و برای مصرف کننده در دراز مدت اثرات خوبی در بر ندارد ، به همین دلیل بارها گفته ام که همیشه به فکر خرید عسل طبیعی با موم نباشید ، زیرا عسل طبیعی با موم پاک و ساالم بسیار محدود است . 
چون این زنبوردارن معمولا عسل هایشان را به صورت کلی به دلالان خرید عسل میفروشند ، برایشان مهم نیست کیفیت عسل و فقط به فکر زنبورهای خودشان هستند و سود حاصل از فروش عسل . اما همکاران شریف زنبورداری هم داریم که هرگز در فصول شهد از داروهای مبارزه با آفات زنبور استفاده نمیکنند .

فروش عسل طبیعی با موم

فصل شروع فروش عسل طبیعی با موم بستگی به نوع عسل متفاوت است . برای مثال شمامصرف کننده محترمی که قصد خرید عسل طبیعی با موم از شهد کُنار ( یا سدر ) دارید ، باید اواسط مهرماه هرسال تماس بگیرید و ثبت سفارش کنید تا انشاءالله اوارخ مهرماه که فصل عسل گیری کُنار میباشد ، برای شما عسل طبیعی با موم سالم نگه داریم. البته آن هم محدود است.
یا برای خرید عسل طبیعی با موم از شهد غالب بوته گون ( چند گیاه ) باید اوایل مردادماه هر ساله ثبت سفارش کنید ، تا در فصل عسل گیری اواسط مردادماه برایتان مرغوبترین عسل طبیعی با موم را نگه داریم و تقدیم کنیم.

خرید اینترنتی عسل طبیعی با موم

ببینید فروش عسل طبیعی با موم سخت نیست ، اگر قرار بود ما هم همانند بسیاری از فروشگاهها و غرفه داران و کارخانجات بسته بندی هر نوع موم و عسلی را تقدیم کنیم ، اما در این مطلب هدف ما فروش عسل طبیعی با موم ارگانیک است.

قیمت عسل طبیعی با موم

قیمت عسل طبیعی با موم همیشه قیمت بیشتری نسبت به شهد عسل دارد. امادر کل قیمت عسل طبیعی متناسب با هزینه ها ، شرایط اقتصادی و تورم نسبی قیمت ها در بازار تعیین می شود. ولی با توجه به کیفیت عسل طبیعی که ممکن است درجات متفاوتی داشته باشد ، قیمت عسل هم قطعا متفاوت خواهد بود . زنبوردار نسبت به کیفیتی عسلی که از زنبورستان خود برداشت کرده و هزینه های ایاب و ذهاب و ... که متحمل شده است ، عسل خود را قیمت گذاری میکند بر حسب کیفیت آن .

بهترین عسل طبیعی با موم

خرید اینترنتی عسل طبیعی 

اگر موضوعات و مطالب این سایت برایتان مفید بوده ، و سلامتی خودتان نیز برایتان مهمه ، برای خرید عسل طبیعی یا سفارش و رزرو رایگان ، خرید عسل طبیعی با موم همین الان با شماره های ما تماس گرفته و برای یکبار هم که شده طعم واقعی عسل طبیعی با موم سالم و پاک را امتحان کنید . عسل طبیعی با موم همیشه موجود نداریم و موجودی آن فقط در ابتدای فصول برداشت عسل آن هم بصورت کاملا محدود است.

عسل وحشی با موم طبیعی

 

شماره برای خرید عسل طبیعی با موم 09171397085 میباشد.

مطالب مشابه عسل طبیعی

پروپلیس یا بره موم عسل متشکل از رزین و موم دو ترکیب عمده ی بره موم میباشند . بره موم عسل مهمترین تولیدات زنبور است.

ادامه مطلب

عسل اثر شفابخشی روی پوست صورت داشته و در بین وسایل پیشگیری که به پوست نیرو می بخشد جای شایسته ای دارد. بقراط حکیم و ابن سینا ...

ادامه مطلب

دیاستاز در عسل چیست و چرا نباید عسل های حرارت دیده و بازاری را مصرف کرد ؟ آیا از خطرات عسل های حرارت دیده آگاهید ؟

ادامه مطلب

عسل وحشی کوهی را از کجا تهیه کنیم و مطمئن باشیم که عسل وحشی اصل است ؟ فروش عسل وحشی فروش بدون واسطه

ادامه مطلب

عسل طبیعی نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است

عسل طبیعی نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی *  

پست الکترونیک : *  

نظرات :