مشاوره رایگان : 7085 139 -0917
مشخصات عسل کنار
بزودی فصل برداشت عسل کنار جنوب آغاز میشود ، و فروش عسل کنار تازه برداشت شده هرساله از اواخر مهرماه شروع می شود.

مشخصات عسل کنار

بزودی فصل برداشت عسل کنار جنوب آغاز میشود ، و فروش عسل کنار تازه برداشت شده هرساله از اواخر مهرماه شروع می شود. برای خرید بهترین عسل کنار طبیعی در ایران با ما تماس بگیرید و فقط با یکبار استفاده از عسل کنار ، علاوه بر عطر و طعم واقعی ، معنی واقعی عسل کنار طبیعی را تجربه کنید.

مشخصات عسل کنار
مشخصات عسل کنار اگر اصل و خالص باشد دارای عطر و طعم بسیار خاصی می باشد و مصرف کننده عسل طبیعی ، اگر عسل کنار خالص را مصرف کند این عسل را برای همیشه در برنامه غذایی خود قرا رخواهد داد . خواص عسل کنار آنقدر مهم و زیاد است که در کشورهای عربی از آن با نام عسل السدر الاجنسی نام برده می شود .
فروش عسل کنار

خواص عسل کنار

خواص مهم عسل کنار به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا تقویت قوای جسمی و جنسی است . منطقه رویش درخت کنار جنوب ایران است البته نه هر جای جنوب! زنبورستان معصومی قشقایی با وجود قرار گرفتن در منطقه و زیستگاه درخت کُنار اما همیشه عسل کنار موجود ندارد . در کل عسل خالص چیزی نیست که همیشه موجود باشد . لذا در عجبم که چگونه بسیاری از فروشگاههای سراسر کشور خصوصا در تهران همیشه هر نوع عسلی موجود دارند ! درخت کنار چه ربطی به اردبیل و اصفهان دارد که در آنجا عسل کنار همیشه موجود است ! پس لازم است مصرف کنندگان عسل طبیعی قبل از خرید عسل از هر شخصی ابتدا تحقیق کنند و سپس اقدام به خرید نمایند . 
عسل کنار جنوب

خرید عسل کنار

فقط یکبار عسل کنار ( عسل سدر ) ما را امتحان کنید تا کیفیت واقعی عسل کنار را متوجه شوید. برای خرید انواع عسل طبیعی و عسل کنار اصل با ما تماس بگیرید:   09171397085   

خواص عسل کنار

فروش عسل کنار

عسل کنار خالص را بدون واسطه از ما بخواهید . ارسال به سراسر ایران در صورت موجود بودن آن مایه افتخار ماست. در تصویر زیر فعالیت زنبور عسل بر روی گُل درخت کنار را مشاهده می کنید . شهد گُل درخت کُنار جذابیت بسیار زیادی برای زنبورهای عسل دارد. 


عسل کنار برای دیابت
 

مطالب مشابه عسل طبیعی

مخلوط شیر و عسل از بهترین و مغذی ترین غذاها بوده ، مصرف شیر و عسل برای همه سنین بخصوص اطفال توصیه میشود

ادامه مطلب

چگونه عسل طبیعی را تشخیص دهیم ؟ از کجا بفهمیم عسل طبیعی است ؟ ملاک انتخاب و خرید عسل طبیعی چیست ؟

ادامه مطلب

عسل کنار اصل دارای عطر و طعم بسیار ویژه ای است ، افرادی که قصد دارند عسل کنار خرید کنند با ما تماس بگیرند

ادامه مطلب

پنج خواص عسل وحشی ، مهمترین خواص عسل وحشی کوهستان ، آشنایی با 5 خاصیت عسل وحشی ، خاصیت عسل وحشی

ادامه مطلب

عسل طبیعی نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است

عسل طبیعی نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی *  

پست الکترونیک : *  

نظرات :