مشاوره رایگان : 7085 139 -0917
خرید عسل ارگانیک
اگر به فکر خرید عسل ارگانیک هستید، ابتدا باید در ذهن خودتان به مسائل مهمی فکر کنید، که معنای ارگانیک چیست؟

اگر به فکر خرید عسل ارگانیک هستید، ابتدا باید در ذهن خودتان به مسائل مهمی فکر کنید، که معنای ارگانیک چیست؟ و آیا اصولا عسل ارگانیک اصل در ایران وجود دارد؟ در چه مکان هایی در ایران عسل طبیعی ارگانیک برداشت می شود. 

عسل ارگانیک یکی از منحصر به فرد ترین نوع عسل های طبیعی است که زنبور عسل از انواع گیاهان و گل های دارویی موجود در ارتفاعات کوهستانی که بدون هیچ گونه عامل آلوده کننده مانند دود خودروها، کارخانه ها ، بدون وجود ریزگردها  و دود پالایشگاهها در منطقه، انواع آلاینده ها و سموم مورد استفاده کشاورزان و باغداران که جهت مزارع و باغات خود استفاده کرده و اکثرا به منابع آبهای جاری نفوذ می کنند و در نتیجه زنبورهای عسل از آن استفاده کرده و به کندو انتقال می دهند، تولید می شود و در نتیجه عسل ارگانیک عاری از هرگونه آلودگی زیست محیطی است.

 این نوع عسل خوشبختانه با توجه به عدم حضور کارخانه ها در ارتفاعات کوهستانی ایران در حد قابل ملاحظه ای توليد می شود. پس فراموش نکنیم برای خرید عسل ارگانیک باید به نکات بسیار مهمی توجه کرد از منطقه قرار دادن زنبورها تا آب و هوای آن منطقه در ارگانیک بودن عسل بسیار دخیل هستند.

برای خرید عسل ارگانیک خام با مستندات کامل زنبورستان با ما 09171397085 تماس بگیرید. عسل طبیعی را بدون واسطه از ما بخواهید. ارسال فوری عسل ارگانیک طبیعی به سراسر ایران اسلامی 

 

مطالب مشابه عسل طبیعی

دیاستاز در عسل چیست و چرا نباید عسل های حرارت دیده و بازاری را مصرف کرد ؟ آیا از خطرات عسل های حرارت دیده آگاهید ؟

ادامه مطلب

عسل کوهی وحشی به عسل هایی گفته می شود که زنبور آن درون شکاف صخره ها یا بلندی درختان و درون چاه های عمیق قنات است

ادامه مطلب

خواص عسل کنار طبیعی ، عسل کنار چه خواصی دارد ؟ خواص عسل کنار یا سدر عربی در بین شیخ نشینان و ورزشکاران اماراتی بسیار ارزشمند ...

ادامه مطلب

عسل وحشی جنوب که افراد بومی به آن عسل کوهی می گویند از مرغوب ترین عسل های دنیا است که در جنوب استان فارس ...

ادامه مطلب

عسل طبیعی نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است

عسل طبیعی نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی *  

پست الکترونیک : *  

نظرات :