مشاوره رایگان : 7085 139 -0917
فروش عسل کنار
فرووش عسل کنار ویژه آغاز شده ، برای خرید عسل کنار طبیعی و خام با ما تماس بگیرید و در سراسر ایران دریافت کنید

فروش عسل کنار

همزمان با پایان برداشت عسل کنار طبیعی ( عسل السدر الاصلی ) در اواخر مهرماه هرسال ، فروش عسل کنار شرووع میشود ، خیلی از همکاران و دوستان همشهری ما در جنوب استان فارس عسل کُنار برداشت می کنند ، جالب اینجاست همه از کیفیت عسلشان می گویند. که عسل ما کاملا طبیعی است و متفاوت نسبت به دیگر عسل ها!
برخی از همشهریان ما که عده ای از آنها نیز سالها تجربه زنبورداری دارند، هر شهدی که از دهان زنبور عسل خارج شود عسل طبیعی می دانند و برایشان مهم نیست که قبل از کوچ دادن زنبورهای عسل در منطقه درخت کنار و در هنگام مسقرن شدن ، جهت برداشت عسل خالص و اصل زنبور نباید هیچگونه تغذیه کمکی خورده باشد. 
فروش عسل کنار
یک عده ای هم زنبورها را مرتب به آب شکر می بندند و مدت کوتاهی روی گل کنار نگه میدارند ، تا عسل مقداری عطر و طعم کنار را بگیرد و به بهانه بالا بودن ساکارز عسل کنار از آن سو استفده می کنند . دلالان خرید عسل از شهرهای مختلف می آیند برای خرید عسل کنار ، اما آنها که متوجه خالص بودن عسل نمی شوند و اگر بشوند هم برایشان اهمیتی ندارد ، چون آنها صرفا به سود و فروش خود فکر می کند نه خالص بودن عسل کنار .
به همین دلیل است بارها و بارها گفته ام عسل کنار اصل یا هر عسل دیگر طبیعی ار صرفا باید از زنبوردار با وجدان کاری خرید کرد تا مطمئن باشید عسل طبیعی اصل دریافت کرده اید. از بحث فروش عسل کنار خارج نشویم ، پس هر کسی نمی تواند عسل کنار اصل داشته باشد .

خرید عسل کنار

خرید عسل کنار

سایت عسل کوهی این آمادگی را دارد با فروش عسل کنار ویژه به سراسر ایران ( به صورت محدود ) برای عزیزانی که به فکر مصرف این عسل مرغوب هستند قدم کوچکی برداشته باشد . زیراما عسل طبیعی را بدون واسطه و 100درصد طبیعی و اصل تقدیم می کنیم، همین جهت است ک همیشه عسل موجود نداریم.
خرید عسل کنار جنوب

عسل کنار درصورتیکه اصل و مرغوب  باشد در ابتدای برداشت باید کف خامه ای مانندی داشته باشد ، مصرف کنندگان عسل تصویر زیر را با رس بستن یا شکرک زدن عسل طبیعی اشتباه نگیرند. عسل کنار اصل هنگام برداشت و استخراج آن از شان ها ، کف خامه ای بسیار خوشمزه ای از خود تولید می کند و رنگ عسل ارده ای و خامه ای است در اوایل برداشت.
دلیل کف کردن عسل کنار وجود مادده ساپونین در این درخت است ، ساپونین ماده ای است که در زرده تخم مرغ نیز وجود دارد و هنگام هم زدن زرده تخم مرغ کفی از آن حاصل میشود.

دلیل کف کردن عسل کنار


جهت خریدعسل طبیعی کنار مرغوب با شماره 09171397085 تماس بگیرید.  

مطالب مشابه عسل طبیعی

نخستین جشن روز جهانی زنبورعسل در جهان، با هدف آگاهی رسانی اهمیت زنبورعسل و صنعت زنبورداری، در ایران برگزار شد

ادامه مطلب

تقریبا در تولید بیشتر میوه ها و بذر ها وجود زنبور عسل برای گرده افشانی الزامی است. به طوری که بدون زنبور عسل نمی توانند

ادامه مطلب

خرید عسل طبیعی در تهران یا فروشگاه عسل طبیعی در تهران!یافتن عسل طبیعی در تهران کار بس دشوار یا شاید دست نیافتنی باشد.چرا؟

ادامه مطلب

خواص عسل وحشی چیست ؟ مهم ترین خواص عسل وحشی را در این مقاله می نویسم ، خواص عسل وحشی برای پوست

ادامه مطلب

عسل طبیعی نظرات کاربران

    نظری ثبت نشده است

عسل طبیعی نظر خود را بیان کنید

نام و نام خانوادگی *  

پست الکترونیک : *  

نظرات :