درباره ما

مدیریت زنبورداری برادران معصومی با بیش از 23 سال سابقه ی زنبورداری، وبسایت عسل کوهی را به منظور شناخت و معرفی یکی از مرغوب ترین عسل های دنیا در جنوب ایران (عسل وحشی) و همچنین ارائه عسل های طبیعی، طبی و بیولوژیک از زنبورستان های خود ایجاد کرده است.
ما همیشه بر این باوریم که فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.

لذا با توجه به اینکه عسل را باید با اعتماد خرید نه امتحان، به شما هموطنان شریف تعهد اخلاقی و وجدانی می دهیم که همیشه با توکل بر خداوند، مرغوب ترین عسل های طبیعی را به شما عزیزان عرضه کنیم.

صداقت، مهم ترین راز تداوم یک کسب و کار است. ما در مجموعه زنبورداری معصومی و سایت عسل کوهی، این جمله را زندگی می کنیم.

در طی سالیان گذشته، عسل کوهی، رضایت حداکثری خریدارن را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و مجددا یادآور میشویم که همیشه بر این باور بوده ایم که « فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است»

ما در این سایت با ارائه مطالب مفید و علمی از منابع معتبر، به شما کمک می کنیم تا از این ماده مقدس حداکثر استفاده را ببرید.

  • ارائه روش های علمی نوین در مورد عسل درمانی
  • ارائه روش های طب سنتی عسل درمانی
  • ارائه مرغوبترین عسل های طبیعی و طبی
  • مشاوره رایگان در مورد خرید عسل و پرورش زنبور عسل

امید است با توکل بر خداوند و ائمه اطهار علیهم السلام، این ماده مقدس را، که در کتاب الهی و احادیث از آن نام برده شده است را همانند سالهای متمادی، با بهترین کیفیت به هموطنان عزیز ارائه دهیم. لازم به ذکر است ما در تمام فصول سال میزبان شما هموطنان عزیز برای بازدید از زنبورستان هستیم.